Ostatnie Projekty, Które Zrealizowaliśmy Dla Naszych Klientów

Buy Avada Now!

Zbudowaliśmy swój autorski serwis Bliskopracy.pl

Co Mówią O Nas Klienci

Z pełną świadomością i stanowczością możemy polecić firmę Adreams wszystkim firmom szukającym fachowej, kompleksowej obsługi w dziedzinie reklamy.

Julia

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy ze Studiem Kreacja, wszystkie materiały i prace o które prosimy są wykonane profesjonalnie.

Agnieszka

Przygotowana przez Studio Kreacja strona internetowa naszej firmy jest przejrzysta i estetyczna, dokładnie taka jak sobie ją wyobrażaliśmy

Michał, Your Content Goes Here

Jak Działamy

1. Rozmawiamy

Rozmawiamy, słuchamy, zadajemy pytania i udzielamy wyczerpujących odpowiedzi – staramy się zdobyć jak najwięcej informacji na temat zlecenia i dokładniej poznać oczekiwania klienta.

2. Planujemy

W biurowym zaciszu opracowujemy szczegółową ofertę, uwzględniającą wymagania i oczekiwania klienta. Przygotowujemy kosztorys i termi-narz prac

3. Szukamy

Dyskutujemy, planujemy, rozważa-my za i przeciw, szukamy optymalnych rozwiązań. Pomysłów mamy tysiąc na minutę. Wszystkie dokładnie analizujemy, a najlepsze z najlepszych trafiają do rąk grafików.

4. Projektujemy

Koncepcje zamieniamy w projekty. Wewnętrzny konkurs pozwala wybrać najciekawsze propozycje. Wstępne, 2-3 projekty przesyłamy klientowi. Wskazany przez klienta projekt jest dopracowywany.

5. Finalizujemy

Domykamy, dokańczamy, spraw-dzamy, testujemy – słowem wdrażamy gotowy produkt

Nasi Klienci

Bezpłatna Wycena

Skontaktuj Się Z Nami

Kontakt